Zde najdete stránky jednotlivých tříd, zadání domácích úkolů a důležité zprávy a oznámení.

Available courses

1. A - Lesní svět (tř. uč. Jana Hájková)

  • Teacher: Jana Hájková
  • Teacher: Iva Mesnerová

Sborovna

  • Teacher: Petra Báčová
  • Teacher: Jaromír Beránek
  • Teacher: Veronika Čalovka
  • Teacher: Martin Dytrych
  • Teacher: Jana Hájková
  • Teacher: Lucie Hanáková
  • Teacher: Michaela Handlířová
  • Teacher: Lucie Hronová
  • Teacher: Šárka Jánošíková
  • Teacher: Eva Jansová
  • Teacher: Romana Jirková
  • Teacher: Eva Jörková
  • Teacher: Renata Kafková
  • Teacher: Věra Krátká
  • Teacher: Šárka Kratochvílová
  • Teacher: Hana Machačová
  • Teacher: Milan Matoušek
  • Teacher: Eva Mertlíková
  • Teacher: Iva Mesnerová
  • Teacher: Lenka Mílová
  • Teacher: Petra Nohejlová
  • Teacher: Věra Nývltová
  • Teacher: Eva P
  • Teacher: Barbora Petříčková Bilokobylská
  • Teacher: Eva Prouzová
  • Teacher: Veronika Prouzová
  • Teacher: Jitka Pulkrábková
  • Teacher: Eva Rybeková
  • Teacher: Radka Řeháková
  • Teacher: Šárka Semeráková
  • Teacher: Andrea Škodová
  • Teacher: Martina Šrollová
  • Teacher: Radka Štěpánská
  • Teacher: Lenka Vernerová
  • Teacher: Martin Zakouřil
  • Teacher: Silvie Žďárská

Školní družina

  • Teacher: Eva Jansová
  • Teacher: Eva Jörková
  • Teacher: Iva Mesnerová

2. B - ZOO (tř. uč. Veronika Čalovka)

  • Teacher: Veronika Čalovka
  • Teacher: Hana Machačová
  • Teacher: Petra Nohejlová

2. A - Sluníčka (tř. uč. Radka Řeháková)

  • Teacher: Lucie Hronová
  • Teacher: Radka Řeháková

3. A - LEGO (tř. uč. Romana Jirková)

  • Teacher: Romana Jirková
  • Teacher: Eva Prouzová
  • Teacher: Eva Rybeková

4. A - Liščata (tř. uč. Andrea Škodová)

  • Teacher: Šárka Jánošíková
  • Teacher: Lenka Mílová
  • Teacher: Andrea Škodová

Člověk a jeho svět pro 4. ročník

  • Teacher: Jana Hájková
  • Teacher: Šárka Jánošíková
  • Teacher: Veronika Prouzová
  • Teacher: Andrea Škodová

V. A (tř. uč. Michaela Handlířová)

  • Teacher: Michaela Handlířová
  • Teacher: Eva Jörková

7.B (tř. uč. Šárka Kratochvílová)

  • Teacher: Lucie Hanáková
  • Teacher: Šárka Kratochvílová

8. A (tř. uč. Silvie Žďárská)

  • Teacher: Silvie Žďárská

7. B (tř. uč. Milan Matoušek)

  • Teacher: Renata Kafková
  • Teacher: Milan Matoušek